• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про заклад

Дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) "Росинка"

/Files/images/_MG_6859.JPG

ДНЗ (ЦРД) "Росинка" розташований у затишному мікрорайоні мальовничого міста Вишневе і функціонує з 1973 року.

Педагогічний колектив працює творчо та злагоджено, завжди йде в ногу з часом та постійно вносить інновації в свою роботу, за що неодноразово був нагороджений дипломами, грамотами та подяками. Серед них диплом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України "За вагомий внесок у розвиток науки і освіти України" та відзнака "Флагман освіти і науки".

Девіз ДНЗ (ЦРД) "Росинка":
Гарно всім нам у садочку!
Це "Росинка" - рідний дім!
Ми веселі дошкільнята!
Будем раді вам усім!

/Files/images/shariki/PS136891.JPG


Діяльність педагога дошкільного закладу "Росинка" виділяється такими основними функціями: виховна, освітня, охорона та зміцнення здоров'я.

Виховна функція втілюється в діяльності, що ставить за мету формування гармонійно розвиненої особистості в процесі морального, трудового, розумового, естетичного і фізичного виховання дитини. Вихователі та спеціалісти ознайомлюють дітей з проявами високої моралі та відповідальності людини, формують в них почуття патріотизму, співробітництва, працьовитості, вчать їх правильно поводитися і спілкуватися з однолітками і дорослими.

Освітня функція виявляється у процесі збагачення дитини певними знаннями, уміннями та навичками не тільки в ігровій діяльності, яка переважає в дошкільному віці, а й у спеціально організованій навчальній, а також побутовій і трудовій діяльності. Вихователі вчать дітей розбиратися в кількісних співвідношеннях речей, ознайомлюють їх з ознаками речей, звуковими особливостями мови, прийомами розв'язання арифметичних задач тощо. Від того, як вихователь навчить дітей логічно мислити, чітко і ясно висловлювати думки, розчленувати слова на склади і виділяти в них звуки, рахувати, розрізняти величину і форму предметів і т. ін., залежить ступінь їх готовності до навчання у школі, успішність включення у навчальний процес.

Крім різнобічних спеціальних знань і знань методики навчально-виховної роботи з дітьми, вихователі та спеціалісти дошкільного закладу "Росинка" володіють спеціальними уміннями і навичками. Вони вміють малювати, майструвати, робити прості іграшки з паперу, картону, пластиліну, виготовляють нескладні посібники для занять. Педагоги центру розвитку знають багато віршів, казок, достатньо ерудованим, щоб відповідати на невичерпні запитання своїх вихованців. Щоб успішно працювати з дітьми, вони володіють музичною грамотою, ознайомлені з ритмікою, вміють співати, танцювати та ставити театралізовані дійства.

Специфічною і важливою функцією педагогічного колективу дошкільного закладу є охорона і зміцнення здоров'я дітей. Враховуючи слабку опірність організму дитини до хвороб, адміністрація, вихователі, фізичний інструктор та медичний персонал створюють сприятливі умови для фізичного розвитку дітей, вживають заходи щодо їх загартовування, зміцнення здоров'я. Для цього медичний персонал закладу має спеціальну освіту, добре знають анатомію дитячого організму, розробили програму по оздоровленню дітей дошкільного віку, та використовують різноманітні засоби загартовування в дошкільному закладі, проводять відповідну роботу серед батьків, які часто погано підготовлені з цього важливого напряму виховання.

Важливим завданням педагога дошкільного закладу є формування в дітей культурно гігієнічних навичок, зокрема, звички вмиватися і мити руки перед їжею, охайно одягатися, акуратно їсти, прибирати постіль.

/Files/images/IMG_1079.JPG/Files/images/PS319559.JPG

Та найважливіша якість, якою володіють педагоги дошкільного навчального закладу "Росинка" - любов до дітей, український письменник І.Я.Франко писав:

Усяким людям всякі дари:
Одному ясний, сильний ум,
Що не знаходить в світі пари;
Другому рій крилатих дум,
Що, мов орли, летять за хмари,
Ще іншим руки золоті:
Що очі бачуть, руки вдіють.
Який же дар дістали ті,
так дітей учити вміють?
Мені здається, в скарбі тім,
Любві найбільш дісталось їм.

Інформація про заклад!
У цьому розділі ви можете знайти інформацію про історію виникнення закладу, дані про адміністрацію та години прийому, а також інформацію про наших вчителів.

Для перегляду історії закладу, перейдіть до розділу сайту "Історія".

Для перегляду інформації про адміністративний склад, перейдіть до розділу сайту "Адміністрація".

Для перегляду інформації про вчителів, перейдіть до розділу сайту "Педагогічний колектив".

Електронна адреса сайту http://vyshneve-rosynka.edukit.kiev.ua/

Кiлькiсть переглядiв: 583