/Files/images/IMG_0316.JPG

Збагатити красою дитячу душу

Таким гаслом керується завідувач дошкільного навчального закладу – центру розвитку дитини «Росинка» Лашкова Любов Семенівна, ветеран праці, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, керівник районного методичного об’єднання завідуючих дошкільних закладів.

Нагороджена нагрудними знаками:

«Відмінник освіти України»

«Софія Русова»

та районною премією «За заслуги в галузі освіти»

Любов Семенівна вважає, що дитина має йти в дитячий садок з радістю. Адже, по суті, це її друга домівка. Не слід забувати, що кожний вихованець – це маленька особистість, з думкою якої треба рахуватись. Тому в садку існує неписане правило: бути не над дитиною, а поряд із нею.

/Files/images/DSC_0674.JPG

Сама ж Любов Семенівна знає імена всіх вихованців, їхні характери, уподобання. Якою б заклопотаною не була, та з добрим словом обов’язково обізветься до дитини. І сяють тоді дитячі личка від задоволення, і відповідають їй малята на любов любов’ю, на довіру довірою.

Крім досконалого знання всіх ланок навчально-виховного процесу, Любов Семенівна є неабиякою господиньою. Пропрацювавши в «Росинці» понад 25 років, створила сучасний, по-домашньому затишний, ошатний дитячий заклад.

/Files/images/6260.jpg

Оксана Петрівна Голубець, вихователь-методист, старший вихователь вищої категорії, освіта вища, педагогічна. Педагогічний стаж роботи 22 роки.

Великий учитель той, який ділом виконує те, чому навчає. (Катон Старший)

/Files/images/IMG_6252.JPG/Files/images/oozo/PS138882.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 243